HUres Group s. r. o.

Firma se spoustou silných stránek a zajímavým příběhem. 

Mnozí z vás HUres Group znají především jako stavební firmu. My jsme ale mnohem víc. Jsme spojením pravé stavařské reality a lidského přístupu plného pochopení. Zároveň jsme také jedna firma se třemi divizemi:

 

Stavíme na lidech

Naší filozofií je zaměřovat se na to, aby se naši zaměstnanci, ale i jejich rodiny, měli dobře. Jak říkáme my i naše motto – Stavíme na lidech. To by ale nebylo možné, pokud by nedocházelo k vzájemné podpoře a respektu.

Jak se stavěla HUres Group s.r.o.

Základní stavební myšlenkou pro vznik HUres Group s. r. o. byla v roce 2015 touha stát se důstojným partnerem se spoustou kapacit, které pomohu jak našim partnerům, tak šikovným lidem, kteří nemohou sehnat práci.

Z počátku naši firmu tvořil tým převážně českých a slovenských zaměstnanců, které později doplnili pracovníci z projektu Ukrajina, do nějž není vůbec snadné se dostat. Proč jsme se rozhodli vydat se právě tímto směrem? V první řadě proto, že pracovníci z tohoto programu jsou špičky ve svém oboru a nebojí se vzít za práci.

Druhým důvodem se později stala solidarita. Po vypuknutí války na Ukrajině jsme zkrátka chtěli pomoct. Jak lidem z oboru, tak jejich blízkým. A právě v tu chvíli vznikla agentura práce HUres Agency, která zajišťuje práci i bydlení nekvalifikovaným pracovníkům i jejich příbuzným.

HUres Group – silný partner i zaměstnavatel

Ptáte se, co z nás dělá silného partnera pro váš projekt?

Jednoznačně dostatek kapacit, díky kterým zvládáme realizovat celé velké projekty. Nestane se, že byste si na část museli najímat někoho dalšího. Tedy za předpokladu, že jsme se nedomluvili pouze na subdodávce. Tím vám usnadňujeme práci a zpříjemňujeme komunikaci – vše řešíte pouze s jednou osobou. Naše letité zkušenosti i projekty, které již máme za sebou, vám to jen potvrdí.

Nebojíme se o sobě mluvit ani jako o silném zaměstnavateli
Naši lidé totiž mají jistotu, že budou mít 12 měsíců v roce práci a každý měsíc mzdu přesně ve výplatním termínu. Díky tomu, že se na nás mohou spolehnout, se cítí stabilně a mohou bez starostí pracovat. Nicméně pro čistou hlavu je důležité i zabezpečení dalších členů rodiny, které občas není jednoduché. I v tomto ohledu v nás mají naši zaměstnanci oporu.

Se kterými partnery spolupracujeme

HUres Group i HUres Agency se ubírají především směrem spolupráce s nadnárodními korporacemi, které upřednostní kvalitu a spolehlivost před levnějším, ale méně stabilním dodavatelem. Vyhledáváme především projekty, které můžeme realizovat celé komplexně. Nevyhýbáme se však ani subdodávkám, pokud jsou výhodnější pro obě strany.

Sháníte dodavatele pro svůj projekt?

Chcete pracovat v HUres Group?

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti